Hallitus

Tietoja
Kategoria: Uncategorised
Julkaistu 21.02.2012
Kirjoittanut Antero Holappa
Osumia: 12098

Raahen Moottorikerhon hallitus 2021


Hannu Nevanperä puheenjohtaja  p.0503256487
Pentti Asukas vpj  p.0505976217
Esa Holopainen sihteeri  p.044 0943138
Sauli Saarela  p.0505590956
Ari Haukka  p.0400983491
Timo Mattila  p.0400130223
Väinö Lehtola  p.0405198794
Esko Juntunen  p.0505602141
Sauli Haukka  p.0442575958


Jäsenrekisterinhoitaja: Sari Kehus p.050-5820169       
Majamestari:  Ari Haukka/Sauli Haukka

Kerhotalon osoite:
Varvintie 167,   92100 RAAHE
Puhelin: 0503256487
Sähköpostiosoite: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Pankkitili: FI88 5381 0320 1605 81